Посольство України в Ісламській Республіці Іран

, Київ 22:00

Новини

Дата з по

Заява МЗС України щодо терористичних атак в Ісламській Республіці Іран | 09 червня, 18:17

Міністерство закордонних справ України суворо засуджує зухвалі терористичні акти, вчинені 7 червня 2017 року в Тегерані, жертвами яких стали десятки невинних осіб. Вибір об’єктів нападів свідчить про особливий цинізм виконавців і замовників цих злочинів. 

Вихідні у червні | 09 червня, 12:26

               

Іран може стати стратегічним партнером України в галузі енергетики | 22 травня, 08:28

Новини SHANA Посол України в Тегерані під час презентації можливостей важкої промисловості України заявив, що Україна та Іран можуть суттєво підвищити рівень співробітництва у сфері енергетики.

Ukraine Vying for Energy, Transportation Opportunities | 22 травня, 08:00

The Ukrainian Embassy in Tehran held a gathering of Iranian and Ukrainian officials and businesses this week to discuss bilateral cooperation in heavy industries.

В Україні вшановують пам’ять жертв політичних репресій | 20 травня, 17:02

Цього року 21 травня Україна вшановує пам’ять мільйонів жертв політичних репресій – усіх тих, хто постраждав під час правління комуністичного режиму на території України. Згадуємо кожного, хто був необґрунтовано звинувачений у злочинах, позбавлений рідної домівки і висланий на чужину, відправлений у виправно-трудові табори, був знищений каральною системою.

"2016 рік був найбільш важливим роком для торгово-економічних відносин між Україною та Іраном за останні 10 років". | 17 травня, 08:30

"2016 рік був найбільш важливим роком для торгово-економічних відносин між Україною та Іраном за останні 10 років," -  Посол України в Ірані Сергій Бурдиляк.

ІРАНСЬКА "БОМБА" - ЦЕ ІРАНСЬКА МОЛОДЬ | 26 квітня, 14:13

Дипломат розповів про багатомільярдні проекти та тонкощі політичного діалогу. Днями США запровадили нові санкції проти Ірану через розроблення балістичних ракет, хоча лише торік, у січні 2016-го, іранським дипломатам вдалося домовитися про часткове зняття введених раніше санкцій в обмін на заморожування ядерної програми країни. Скасування попередніх санкцій надало можливість іноземним компаніям заходити на іранській ринок з багатомільярдними контрактами, серед них були й українські. В результаті, за минулий рік товарообіг між Україною та Іраном зріс на третину. Більше читайте тут: https://tsn.ua/interview/iranska-bomba-ce-iranska-molod-919848.html

Іран і Україна - 25 років дипломатичних відносин | 21 березня, 20:27

27 лютого ц.р. в Центрі досліджень Ірану і Євразії (ІРАС) відбувся круглий стіл «Іран і Україна - 25 років дипломатичних відносин і перспектива» за участю Надзвичайного і Повноважного Посла України в Тегерані Сергія Бурдиляка і екс-посла ІРІ в Києві Акбара Гасемі.