Посольство України в Ісламській Республіці Іран

, Київ 22:09

Відбувся перший офіційний візит іранських журналістів до України

04 липня, 10:45

23-30 червня 2017 р. Кооператив іранської преси перебував з офіційним візитом в Україні, під час якого провів зустрічі з керівництвом Міністерства інформаційної політики, Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Національної спілки журналістів України, ознайомився з роботою Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ»  та інформаційного агентства «Українські Новини».

Відбувся перший офіційний візит іранських журналістів до України  

23-30 червня 2017 р. Кооператив іранської преси перебував з офіційним візитом в Україні, під час якого провів зустрічі з керівництвом Міністерства інформаційної політики, Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Національної спілки журналістів України, ознайомився з роботою Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ»  та інформаційного агентства «Українські Новини».

27 червня 2017 р. іранська делегація мала зустріч з представниками Національної спілки журналістів України, за результатами якої було підписано Меморандум про співпрацю.

  Надзвичайний та Повноважний Посол України Сергій Бурдиляк наголосив: "Поїздка офіційної делегації Кооперативу іранської преси   - це дипломатична перемога  для зміцнення та розвитку  відносин між Україною та Іраном в інформаційній сфері. Цей візит став першим за час існування українсько - іранських відносин протягом останніх 25 років. Даних захід став можливим завдяки підтримки та сприяння Посольства України в Ірані. Нашим партнером  та приймаючою стороною виступила Спілка журналістів України. Такі зустрічі є необхідними та важливими для  обміну досвідом, інформацією, встановленню нових контактів для представників медіа.  Сподіваємось, що такі прес-тури стануть регулярними та постійними".   

03 червня 2017 р. після повернення журналістів до Ірану, відбулася зустріч з Послом України Сергієм Бурдиляком, під час якої керівник  делегації, голова Кооперативу іранської преси, головний редактор газети «Саєх» Алі Акбар Бехбахані та заступник голови Кооперативу Ахмад Табагчі висловили подяку Посольству в організації цієї поїздки. Вони розповіли про напрацювання під час зустрічей з українськими колегами, поділилися враженнями про Україну та  окреслили плани щодо співпраці на найближче майбутнє.

Детальна інформація про офіційний візит делегації Кооперативу іранської преси:

http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=134871&cat_id=132470   

https://www.ukrinform.ua/rubric-society/2256504-zmi-iranu-hocut-bilsoi-prisutnosti-ukraini-v-informacijnomu-prostori.html

http://nsju.org/index.php/article/6398

Останні новини

Шановні громадяни! У зв’язку із відзначенням в Україні свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України, 15 та 16 жовтня 2017 р. консульський прийом здійснюватися не буде. | 12 жовтня, 17:27

У зв’язку із відзначенням в Україні свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України, 15 та 16 жовтня 2017 р. консульський прийом здійснюватися не буде.