Посольство України в Ісламській Республіці Іран

, Київ 22:24

Надзвичайний та Повноважний Посол України в Ірані Сергій Бурдиляк провів зустріч з генеральним директором іранського телеканалу Iran Today Бахрамом Ханларом

05 липня 2017, 15:28

4 липня 2017 р. Посол України в Ірані Сергій Бурдиляк мав зустріч з генеральним директором іранського телеканалу Iran Today Бахрамом Ханларом, під час якої сторони обговорили питання  щодо співпраці та створення спільного  телевізійного продукту.

Під час розмови Посол окреслив ряд важливих питань, що потребують інформаційної підтримки з боку іранських ЗМІ, щодо ситуації в Україні, яка триває внаслідок агресії Росії . Дипломат розповів про причини виникнення та жахливі наслідки в зоні АТО, внаслідок чого з'явилося багато внутрішніх мігрантів всередині країни, велика кількість загиблих та поранених під час зброєнного конфлікту. Не обминув проблем, пов'язаних з порушення прав  та свобод кримськотатарських мусульман у Криму. Сергій Бурдиляк провів паралелі з історії про схожість проблем Ірану та України у відносинах з Росією.

За підсумками зустрічі було досягнуто домовленість про початок співпраці у найближчий час  щодо висвітлення  спільних українсько-іранських культурних проектів. 

 

Останні новини

Рекомендації громадянам України у зв’язку із загостренням безпекової ситуації в Ісламській Республіці Іран | 31 грудня 2017, 14:55

У зв’язку із поширенням протестних акцій в Ісламській  Республіці Іран у містах Мешхед, Тегеран, Керманшах, Кум, Шираз, Табріз, Решт, Ісфаган, Хамадан, Сарі, Кучан, Сабзевар, Хорамабад, Ахваз тощо, рекомендуємо громадянам України зберігати пильність та уникати місць масового скупчення людей, мітингів, маніфестацій, зіткнень з поліцією тощо.