Посольство України в Ісламській Республіці Іран

, Київ 22:08

Надзвичайний та Повноважний Посол України в Ірані Сергій Бурдиляк провів зустріч з генеральним директором іранського телеканалу Iran Today Бахрамом Ханларом

05 липня, 15:28

4 липня 2017 р. Посол України в Ірані Сергій Бурдиляк мав зустріч з генеральним директором іранського телеканалу Iran Today Бахрамом Ханларом, під час якої сторони обговорили питання  щодо співпраці та створення спільного  телевізійного продукту.

Під час розмови Посол окреслив ряд важливих питань, що потребують інформаційної підтримки з боку іранських ЗМІ, щодо ситуації в Україні, яка триває внаслідок агресії Росії . Дипломат розповів про причини виникнення та жахливі наслідки в зоні АТО, внаслідок чого з'явилося багато внутрішніх мігрантів всередині країни, велика кількість загиблих та поранених під час зброєнного конфлікту. Не обминув проблем, пов'язаних з порушення прав  та свобод кримськотатарських мусульман у Криму. Сергій Бурдиляк провів паралелі з історії про схожість проблем Ірану та України у відносинах з Росією.

За підсумками зустрічі було досягнуто домовленість про початок співпраці у найближчий час  щодо висвітлення  спільних українсько-іранських культурних проектів. 

 

Останні новини

Шановні громадяни! У зв’язку із відзначенням в Україні свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України, 15 та 16 жовтня 2017 р. консульський прийом здійснюватися не буде. | 12 жовтня, 17:27

У зв’язку із відзначенням в Україні свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України, 15 та 16 жовтня 2017 р. консульський прийом здійснюватися не буде.