Посольство України в Ісламській Республіці Іран

, Київ 10:43

Зустріч делегацій залізниць Азербайджану, Грузії, Ірану, Польщі та України в Тегерані

05 листопада 2017, 18:03

 

31 жовтня - 1 листопада у м. Тегеран відбулося засідання Першої робочої групи Комітету з питань міжнародного транспортного маршруту Південь-Захід.

Під час зустрічі було обговорено перспективи розвитку транспортних систем країн-учасниць Маршруту, механізм активізації зусиль задля повноцінного функціонування транспортного сполучення, а також розглянуто план спільних міжнародних заходів.

У рамках заходу делегація ПАТ «Українська залізниця» також провела зустрічі з представниками ділових кіл Ірану, задіяних у торговельній та транспортних сферах, які продемонстрували живий інтерес до маршруту Південь-Захід.

 

За результатами консультацій сторонами підписано Протокол засідання та погоджено Положення Робочої групи.

Останні новини

Рекомендації громадянам України у зв’язку із загостренням безпекової ситуації в Ісламській Республіці Іран | 31 грудня 2017, 14:55

У зв’язку із поширенням протестних акцій в Ісламській  Республіці Іран у містах Мешхед, Тегеран, Керманшах, Кум, Шираз, Табріз, Решт, Ісфаган, Хамадан, Сарі, Кучан, Сабзевар, Хорамабад, Ахваз тощо, рекомендуємо громадянам України зберігати пильність та уникати місць масового скупчення людей, мітингів, маніфестацій, зіткнень з поліцією тощо.