Посольство України в Ісламській Республіці Іран

, Київ 10:39

24 листопада ц.р. українська громада разом з дипломатами вшанували пам'ять жертв голодоморів, політичних репресій та Революції Гідності та Свободи

25 листопада 2017, 16:59
        Захід розпочав Надзвичайний та Повноважний Посол України в Ірані Сергій Бурдиляк та зазначив у своєму виступі: "Україна - це історія волелюбного народу, який вже багато віків відстоює та боронить свою свободу та незалежність, зберігаючи свою історичну пам’ять та національну ідентичність. У всі часи  завжди було та є багато бажаючих забрати наше право бути українцями та самим обирати власний шлях.
Ці дві події хоча й  далекі у часі, але близькі за змістом – обидва стали випробуваннями, через які довелося пройти нашому народу, виборюючи право бути українцями. 
Голодомори в Україні були штучно створені для того щоб зламати дух українців, залякати та поставити на коліна перед Радянською Росією. Українці вистояли, але дуже дорогою ціною. Ця ціна – життя мільйонів невинних людей, заморених голодом, знищених тоталітарною машиною комуністичного режиму.
День Гідності та Свободи – це об’єднання двох знакових подій у новітній історії країни – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Тоді на Майдані український народ вкотре став на захист прав та свобод людини та громадянина, цінностей демократії, ідеалів свободи та інтересів держави, її європейського вибору. 
І сьогодні, продовжуючи справу Майдану, наші захисники дають гідну відсіч російським агресорам на Сході України, а український народ сам творить власну історію.
Пропоную вшанувати хвилиною мовчання пам'ять усіх загиблих на довгому й тернистому шляху за свободу України. 
Герої не вмирають, а всі, хто віддав своє життя за Україну - Герої! 
Слава Україні!"
Після офіційної частини всі бажаючі  змогли  відвідати тематичну фотовиставку.

Останні новини

Рекомендації громадянам України у зв’язку із загостренням безпекової ситуації в Ісламській Республіці Іран | 31 грудня 2017, 14:55

У зв’язку із поширенням протестних акцій в Ісламській  Республіці Іран у містах Мешхед, Тегеран, Керманшах, Кум, Шираз, Табріз, Решт, Ісфаган, Хамадан, Сарі, Кучан, Сабзевар, Хорамабад, Ахваз тощо, рекомендуємо громадянам України зберігати пильність та уникати місць масового скупчення людей, мітингів, маніфестацій, зіткнень з поліцією тощо.