Посольство України в Ісламській Республіці Іран

, Київ 10:46

3 грудня ц.р. в м.Тегеран відбулось жалобне богослужіння, присвячене вшануванню пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні, Великого терору 1937-1938 років, а також загиблих героїв Революції Гідності

03 грудня 2017, 15:07
3 грудня ц.р. у соборі святого Саркіса Вірменської православної апостольської церкви м.Тегеран відбулось жалобне богослужіння, присвячене вшануванню пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні, Великого терору 1937-1938 років, а також  загиблих героїв Революції Гідності за участі колективу Посольства України в Ірані, української та армянської громад.                                            
      По завершенню заходу Посол України в Ірані Сергій Бурдиляк разом з колегами зустрілись з архієпископом  Вірменської апостольської церкви м.Тегеран Себухом  Саркісяном.
      Під час зустрічі було згадано про сумні часи в історії України та Вірменії, а також весь жах людських втрат, внаслідок дії комуністичного режиму .
Крім цього, Посол відзначив  роль вірменської діаспори в політичному та культурному житті України.

Останні новини

Рекомендації громадянам України у зв’язку із загостренням безпекової ситуації в Ісламській Республіці Іран | 31 грудня 2017, 14:55

У зв’язку із поширенням протестних акцій в Ісламській  Республіці Іран у містах Мешхед, Тегеран, Керманшах, Кум, Шираз, Табріз, Решт, Ісфаган, Хамадан, Сарі, Кучан, Сабзевар, Хорамабад, Ахваз тощо, рекомендуємо громадянам України зберігати пильність та уникати місць масового скупчення людей, мітингів, маніфестацій, зіткнень з поліцією тощо.