Посольство України в Ісламській Республіці Іран

, Київ 10:39

29 листопада ц.р. Посол України в Ірані С.Бурдиляк зустрівся з головою Палати торгівлі, шахт і промисловості провінції Хорасане Разаві – головою ТПП Ірану Голамхосейном Шафії

07 грудня 2017, 12:41
Посол України поінформував співрозмовника про зацікавленість українських регіонів у розвитку співпраці з Іраном та особливій ролі, яку відіграють у цьому зв’язку регіональні торгово-промислові палати.
Іранська сторона, своєю чергою повідомила про зацікавленість провінції Хорасане Разаві  у встановленні економічних, культурно-гуманітарних, освітніх та наукових зв’язків з регіонами України, зокрема, з Дніпропетровською областю.
Під час перебування у провінції Хорасане Разаві С.Бурдиляк також зустрівся з  керівництвом найбільшого виробника та експортера фарфорового посуду в Ірані – компанії «Магсуд», яка зацікавлена у виході на український  ринок.

Останні новини

Рекомендації громадянам України у зв’язку із загостренням безпекової ситуації в Ісламській Республіці Іран | 31 грудня 2017, 14:55

У зв’язку із поширенням протестних акцій в Ісламській  Республіці Іран у містах Мешхед, Тегеран, Керманшах, Кум, Шираз, Табріз, Решт, Ісфаган, Хамадан, Сарі, Кучан, Сабзевар, Хорамабад, Ахваз тощо, рекомендуємо громадянам України зберігати пильність та уникати місць масового скупчення людей, мітингів, маніфестацій, зіткнень з поліцією тощо.