Посольство України в Ісламській Республіці Іран

, Київ 07:27

04 лютого ц.р. Посол України в Ірані Сергій Бурдиляк зустрівся з Головою ТПП м. Ерак Манучехром Тавассоті

07 лютого, 11:22

 

У ході зустрічі Посол поінформував Голову ТПП м. Ерак (провінція Меркезі) про зацікавленість українських регіонів у розвитку співпраці з Іраном та особливу роль, яку відіграють у цьому зв’язку регіональні торгово-промислові палати.

Іранська сторона повідомила про взаємну зацікавленість провінції Меркезі у встановленні економічних та наукових зв’язків з регіонами України. Особливий інтерес іранської сторони попередньо становить взаємодія у галузі металургії, сільського господарства та вагонобудування.

За результатами зустрічі, домовлено пророзвиток міжрегіонального співробітництва таможливість проведення бізнес-форуму в м. Еракдля ознайомлення іранської сторони з можливостями українських підприємств.

 

 

Останні новини

Рекомендації громадянам України у зв’язку із загостренням безпекової ситуації в Ісламській Республіці Іран | 31 грудня 2017, 14:55

У зв’язку із поширенням протестних акцій в Ісламській  Республіці Іран у містах Мешхед, Тегеран, Керманшах, Кум, Шираз, Табріз, Решт, Ісфаган, Хамадан, Сарі, Кучан, Сабзевар, Хорамабад, Ахваз тощо, рекомендуємо громадянам України зберігати пильність та уникати місць масового скупчення людей, мітингів, маніфестацій, зіткнень з поліцією тощо.