Посольство України в Ісламській Республіці Іран

, Київ 10:51

Сьогодні в м.Тегеран відзначили 204 -ту річницю від Дня народження Тараса Шевченка

09 березня, 22:06

     09 березня ц.р. в Посольстві  України відбувся  урок, присвячений 204 -ій річниці з Дня народження Тараса Шевченка. Вчителька Катерина Хмельницька підготувала цікаві факти про життєвий шлях та творчі здобутки великого українського поета,письменнника, художника , громадського та політичного діяча. 

В свою чергу діти прочитали  вірші Тараса Григоровича Шевченка. Святкування закінчилось спільним фото, поряд з тематичною екпозицією, присвяченій Кобзарю, національному символу за незалежність України. 

Останні новини

Рекомендації громадянам України у зв’язку із загостренням безпекової ситуації в Ісламській Республіці Іран | 31 грудня 2017, 14:55

У зв’язку із поширенням протестних акцій в Ісламській  Республіці Іран у містах Мешхед, Тегеран, Керманшах, Кум, Шираз, Табріз, Решт, Ісфаган, Хамадан, Сарі, Кучан, Сабзевар, Хорамабад, Ахваз тощо, рекомендуємо громадянам України зберігати пильність та уникати місць масового скупчення людей, мітингів, маніфестацій, зіткнень з поліцією тощо. 

До 100-річчя української дипломатичної служби | 23 грудня 2017, 14:46

Цього року виповнюється 100 років від початку Української революції 1917–1921 років – одного із найважливіших і найскладніших періодів в історії українського народу.