Посольство України в Ісламській Республіці Іран

, Київ 01:46

Надзвичайний та Повноважний Посол України Сергій Бурдиляк зустрівся з іранськими журналістами

28 квітня, 14:10

Своє спілкування дипломат розпочав коментарем про ситуацію на тимчасово окупованих територіях України.

26 квітня ц.р. Надзвичайний та Повноважний Посол України Сергій Бурдиляк провів зустріч та відповів на запитання іранських журналістів, які представляють низку провідних ЗМІ Ісламської Республіки Іран.

Своє спілкування дипломат розпочав коментарем про ситуацію на тимчасово окупованих територіях України. Під час розмови Сергій Бурдиляк провів паралель в історії наших держав, коли за втручання Росії відбулись незаконні  територіальні зміни як в Україні, так і в Ірані.

Також окрему увагу було приділено  питанню постійних утисків  татар в Автономній республіці Крим з боку Російської Федерації.

Багато питань журналісти задавали про зміцнення  та розвиток економічних відносин України та Ірану.

Крім цього, Посол приділив увагу візовим питанням та збільшенню кількості іранських студентів в Україні.

У кінці спілкування з представниками іранських ЗМІ Сергій Бурдиляк озвучив плани щодо культурного співробітництва  між нашими країнами. 

Останні новини

18 травня в ЗМІ Ірану було поширено прес-реліз Посольства України в Ірані з нагоди 74-ї річниці депортації кримських татар | 19 травня, 09:06

У День боротьби мусульманського населення Криму за свої права іранська газета “Sedaye Mellat” (Голос нації) поширила прес-реліз Посольства України

Прес-реліз Посольства України в Ірані з нагоди 74-ї річниці депортації кримських татар | 18 травня, 09:42

Щороку 18 травня народ України з великим сумом вшановує пам'ять депортованих татар Криму і трагедію 1944 р. на Кримському півострові.

Іранське видання «Sedaye Mellat» (Голос нації) опублікувало інтерв’ю Посла України в Ірані, в якому С.Бурдиляк відверто та змістовно відповів на питання журналістів. | 15 травня, 11:32

“Плануємо оформлення віз у 5-денний термін”: Під час відвертої зустрічі з Послом України в Ірані власники, головні редактори та журналісти низки друкованих видань країни отримали відповіді на питання щодо економічного, соціального, політичного життя України та обговорили відносини між двома державами.