Посольство України в Ісламській Республіці Іран

, Київ 07:25

З'явився оновлений Інвестиційний паспорт Запорізької області

12 квітня, 00:00

Запорізька область є одним з головних центрів розвитку економічного потенціалу України та однією з найбільш навантажених областей за промисловими ресурсами. Регіон входить до числа промислових лідерів країни, посідаючи перші місця серед областей за обсягом промислового виробництва у розрахунку на душу населення та одного працюючого у промисловості.

Для вдосконалення маркетингового обслуговування інвестиційної діяльності та підвищення іміджу і статусу регіону, Запорізькою обласною державною адміністрацією було оновлено та вдосконалено Інвестиційний паспорт Запорізької області, який дасть змогу оцінити привабливість вкладання капіталу, а також знайти надійних партнерів і прийняти правильне рішення про початок роботи в регіоні.

Наразі Інвестиційний паспорт Запорізької  області – це буклет, який складається з декількох розділів (характеристика регіону та пропозиції  для інвесторів) та містить інформацію двома мовами (українською та англійською). Він розкриває конкурентні переваги, інвестиційні можливості регіону, а також дає можливість потенційному інвестору отримати повну і  достовірну інформацію про економічний клімат регіону.

 Оновлений Інвестиційний паспорт Запорізької області за посиланням:

https://www.slideshare.net/zodauzezzodauzez/2017-80979381?ref=httpm://investment.zoda.gov.ua/Invest-potential