Посольство України в Ісламській Республіці Іран

Київ 05:34

Українській моряк Андрій Новічков повернувся до України

10 січня, 09:52

Надзвичайний та Повноважний Посол України в Ірані Сергій Бурдиляк супроводжував українця в Міжнародному аеропорту Тегерану.

Під час прощання Посол України зазначив: "Звільнення Андрія - це результат довгої, тривалої, дуже непростої роботи цілої команди. Звичайно, що головна заслуга належить Президентові України, який підписав Указ про помилування, який дав усі необхідні правові і політичні підстави для прийняття іранською стороною рішення на користь нашого громадянина. Звичайно, це результат команди нашого Посольства, всіх людей, всіх наших співробітників, які переживали, брали участь в переговорах. Окремо я хотів би сказати слова вдячності нашим українським громадянам і громадянкам, які проживають в Ірані, які були небайдужі до Андрія, які збирали гроші, які шукали адвокатів, допомагали їх знаходити, які передавали передачі. Багато людей були задіяні, в тому числі, щоб доля нашої людини, нашого моряка, була зрештою щасливою. Тому я хочу сказати всім цим людям великі й щирі слова подяки. І ще одна ремарка - унікальність випадку зі звільненням Андрія полягає в тому, що йшлося не про звільнення українського громадянина, який був визнаний винним, отримав термін ув'язнення... Ні! Фактично нам вдалося звільнити Андрія таким чином, що де-юре він визнаний невинуватим. Отже, ми не просто звільнили українця, але нам всім вдалося зберегти йому чисту біографію і чесну долю."

Останні новини

Посол України Сергій Бурдиляк відвідав Машхад. | 04 червня, 13:00

Протягом 29-30 травня в місті Машхад (провінція Хорасан-е Разаві) з візитом перебував Посол України в Ірані С.Бурдиляк.

Візит Посла України до м.Шираз (провінція Фарс). | 04 червня, 12:13

25 травня Посол України в Ірані Сергій Бурдиляк відвідав провінцію Фарс, у рамках якого були проведені зустрічі з губернатором провінції Фарс Е.Рахімі та головою ТПП провінції Фарс Дж.Разегі Джахромі.

Посол України Сергій Бурдиляк здійснив робочий візит до провінції Мазандаран. | 02 червня, 12:40

22 травня у рамках поїздки проведено зустріч з губернатором провінції Мазандаран Х.Задеганом, з яким відбувся обмін думками щодо шляхів розвитку відносин між регіонами України та Ірану.

Голосування в Ірані на виборах до Верховної Ради | 29 травня, 10:53

У зв’язку із проведенням 21 липня 2019 р. позачергових виборів народних депутатів Верховної Ради України Посольство України в Ірані звертає увагу на таке:

У МЗС України відзначили День Африки | 23 травня, 08:07

23 травня 2019 року виступом Державного секретаря МЗС України Андрія Заяця розпочався щорічний захід з нагоди відзначення Дня Африки на загальну тему „Участь України в операціях ООН з підтримання миру на Африканському континенті‟.