Посольство України в Ісламській Республіці Іран

Київ 08:17

Українській моряк Андрій Новічков повернувся до України

10 січня, 09:52

Надзвичайний та Повноважний Посол України в Ірані Сергій Бурдиляк супроводжував українця в Міжнародному аеропорту Тегерану.

Під час прощання Посол України зазначив: "Звільнення Андрія - це результат довгої, тривалої, дуже непростої роботи цілої команди. Звичайно, що головна заслуга належить Президентові України, який підписав Указ про помилування, який дав усі необхідні правові і політичні підстави для прийняття іранською стороною рішення на користь нашого громадянина. Звичайно, це результат команди нашого Посольства, всіх людей, всіх наших співробітників, які переживали, брали участь в переговорах. Окремо я хотів би сказати слова вдячності нашим українським громадянам і громадянкам, які проживають в Ірані, які були небайдужі до Андрія, які збирали гроші, які шукали адвокатів, допомагали їх знаходити, які передавали передачі. Багато людей були задіяні, в тому числі, щоб доля нашої людини, нашого моряка, була зрештою щасливою. Тому я хочу сказати всім цим людям великі й щирі слова подяки. І ще одна ремарка - унікальність випадку зі звільненням Андрія полягає в тому, що йшлося не про звільнення українського громадянина, який був визнаний винним, отримав термін ув'язнення... Ні! Фактично нам вдалося звільнити Андрія таким чином, що де-юре він визнаний невинуватим. Отже, ми не просто звільнили українця, але нам всім вдалося зберегти йому чисту біографію і чесну долю."

Останні новини

Зустріч Посла України із заступником Міністра закордонних справ Ірану | Вчора, 08:43

17 вересня 2019 відбулася зустріч Надзвичайного та Повноважного Посла України в Ірані С.А.Бурдиляка із спеціальним помічником Міністра закордонних справ Ірану Ґ.Баґері Моґаддамом.

75-х роковина депортації українців у 1944-1951 рр. | 08 вересня, 07:58

9 вересня Україна відзначає 75-х роковину депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1951 роках. Щоб нагадати співвітчизникам про ці сумні події Посольство публікує деякі інформаційні матеріали з цього приводу.

Привітання з Днем незалежності України | 24 серпня, 13:28

Посольство України в Ісламській Республіці Іран щиро вітає всіх співвітчизників з Днем державного прапора та Днем незалежності України!

Відкриття виборчої дільниці в Ірані для голосування на виборах народних депутатів України | 21 липня, 06:40

Сьогодні, 21 липня 2019 року о 08:00 ранку за місцевим часом в приміщенні Посольства України в Тегерані відкрилася закордонна виборча дільниця №900026.

Проведення виборів депутатів 21 липня 2019 р. | 19 липня, 12:48

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці №900026 запрошує виборців взяти участь у голосуванні на позачергових виборах народних депутатів України, що відбудеться 21 липня 2019 року.