Посольство України в Ісламській Республіці Іран

Київ 07:35

Українській моряк Андрій Новічков повернувся до України

10 січня, 09:52

Надзвичайний та Повноважний Посол України в Ірані Сергій Бурдиляк супроводжував українця в Міжнародному аеропорту Тегерану.

Під час прощання Посол України зазначив: "Звільнення Андрія - це результат довгої, тривалої, дуже непростої роботи цілої команди. Звичайно, що головна заслуга належить Президентові України, який підписав Указ про помилування, який дав усі необхідні правові і політичні підстави для прийняття іранською стороною рішення на користь нашого громадянина. Звичайно, це результат команди нашого Посольства, всіх людей, всіх наших співробітників, які переживали, брали участь в переговорах. Окремо я хотів би сказати слова вдячності нашим українським громадянам і громадянкам, які проживають в Ірані, які були небайдужі до Андрія, які збирали гроші, які шукали адвокатів, допомагали їх знаходити, які передавали передачі. Багато людей були задіяні, в тому числі, щоб доля нашої людини, нашого моряка, була зрештою щасливою. Тому я хочу сказати всім цим людям великі й щирі слова подяки. І ще одна ремарка - унікальність випадку зі звільненням Андрія полягає в тому, що йшлося не про звільнення українського громадянина, який був визнаний винним, отримав термін ув'язнення... Ні! Фактично нам вдалося звільнити Андрія таким чином, що де-юре він визнаний невинуватим. Отже, ми не просто звільнили українця, але нам всім вдалося зберегти йому чисту біографію і чесну долю."

Останні новини

Щодо виборчої дільниці в Ірані | 17 березня, 08:59

12 березня 2019 року Центральна виборча комісія своєю постановою № 531 утворила дільничні виборчі комісії з виборів Президента України закордонних виборчих дільниць закордонного виборчого округу (текст зазначеної постанови розміщеній на сайті ЦВК http://www.cvk.gov.ua/pls/acts/ShowCard?id=45169&what=0).

Інтерв’ю Посла України в Ірані Сергія БУРДИЛЯКА кореспонденту газети «День». | 20 лютого, 16:13

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Ірані надав змістовні та розширені пояснення щодо наявного потенціалу Ісламської республіки, важливої ролі Ірану в парадигмі глобальної політики та можливостей для розбудови відносин і розширення співробітництва між Україною та Іраном.

Свято святого Миколая відзначили маленькі українці в Ірані | 15 грудня 2018, 08:05

14 грудня ц.р. рекордна кількість представників української громади з  сім'ями завітали з різних міст на святкування дня Святого Миколая. Захід було організовано працівниками Посольства, які  підготували казковий виступ та забезпечили чудовий настрій діткам. У гостях був Святий Миколай, який привіз солодкі новорічні подарунки.

Заява МЗС України у зв’язку з черговими агресивними діями РФ проти України | 26 листопада 2018, 11:40

МЗС України висловлює категоричний протест Російській Федерації у зв’язку зі збройним нападом та захопленням українських військових катерів «Бердянськ», «Нікополь» та буксира «Яни Капу», а також пораненням та захопленням у полон членів їхніх екіпажів.